Grupa Ludzi

mastermind dla ludzi pracujących z ludźmi

Każdy projekt zaczynam od nazbierania zaufanych osób, którym o nim opowiadam. Żona, syn, przyjaciele, współpracownicy słuchają o moich planach. Patrząc na ich twarze, słuchając odpowiedzi widzę, że trzeba się zabierać za pracę, albo wrócić do notesu i pare kwestii przemyśleć od nowa.

Czasem sprawy wymagają metodycznego podejścia. Nie wystarczy regularnie gadać ze znajomymi. Przydałaby się własna rada nadzorcza. grupa ludzi, która konkretnie i wprost będzie sprawdzać jak Ci idzie!

  dzień: czwartek
  godzina: 22.00
  czas: 60 minut
  grupa: 5 osób

  Uczestnicząc w spotkaniach:

  • zdefiniujesz zadanie, nad którym chcesz pracować
  • uzyskasz realne wsparcie i dostęp do doświadczenia innych specjalistów pracujących z ludźmi, często w zupełni inny sposób niż Ty
  • przećwiczysz nowe elementy warsztatu pracy, usłyszysz co inni myślą, jakie mają doświadczenia
  • utrzymasz motywację do realizowania swoich planów

  Cześć, jestem Maciej. Wskazuję na Ciebie bo wtedy trudniej będzie Ci czmychnąć, schować się przed zadaniem. Trochę na tej zasadzie działamy. Jeśli każdy ma chwilę kiedy kilka zaufanych osób patrzy i faktycznie chce wiedzieć co słychać, jak twój projekt, z czym się mierzysz, jak Ci idzie nie gubisz motywacji. Masz mniej czasu na natflixa i smutki a więcej na działanie. 

  Co to jest mastermind?

  Mastermind to grupa ludzi, którzy mają coś ze sobą wspólnego i wspierają się w realizacji swoich założeń, planów, zadań. W naszym przypadku tym czymś wspólnym jest praca z ludźmi. Do naszej grupy zapraszamy nauczycieli, psychologów, pedagogów, szkoleniowców, pracowników socjalnych, wykładowców, ludzi HR i PR, sprzedażowców, aktorów, dziennikarzy, mówców i innych, którzy na codzień pracują z ludźmi.

  Nasze cotygodniowe spotkania mają pomóc rozjaśnić zadanie, nad którym pracujesz i utrzymać motywację do jego realizacji. Może to być przygotowanie publicznego wystąpienia, napisanie innowacji pedagogicznej, zmiana relacji z klientem, zwiększenie sprzedaży lub cokolwiek innego co wiąże się z pracą z … no wiesz!

  Zapisując się do Grupy Ludzi uzyskasz dostęp do cotygodniowych spotkań, grupy na Facebooku, gdzie wymieniać się będziemy linkami, skojarzeniami, inspiracjami oraz newslettera, który w środowe przedpołudnia przygotuje cię do czwartkowego spotkania.

  Napisz i rozwijaj siebie z nami