Szkolenia Dolny Śląsk

Prowadzę szkolenia i warsztaty oparte o aktualną wiedzę, sprawdzone umiejętności i oczekiwania klienta. Korzystam z tego, co uczestnicy szkoleń wiedzą i potrafią by kierować procesem poszerzania wiedzy i rozwijania umiejętności tak, by każdy miał swobodną możliwość stawania się lepszym w tym co robi.

Praca z ludźmi

Budowanie relacji z klientem, współpracownikami, pacjentami. Postępowanie w sytuacji konfliktowej, radzenie sobie z emocjami, stresem. Narzędzia białej perswazji, budowanie postaw, rozwijanie kompetencji interdyscyplinarnych. Superwizje

Współpraca ze szkołami

Rozwijanie umiejętności wychowawczych nauczycieli, rodziców, wychowawców. Wspieranie dydaktyki przez wykorzystanie naturalnej twórczości i relacji ucznia z nauczycielem. Diagnozowanie sytuacji szkoły w obszarach wychowawczych, dydaktycznych, klimatu szkoły.

Wykorzystanie IT

Współpraca w sieci, budowanie marki w internecie, zwłaszcza w mediach społecznościowych, prowadzenie stron internetowych (w oparciu o WordPress i nie tylko), automatyzacja rutynowych działań, planowanie pracy

Maciej Jonek

Towarzyszę ludziom w odnajdywaniu perspektywy w wiedzy, mądrości, sztuce, humorze oraz w dumnym powracaniu do rzeczywistości z nową perspektywą. Metody, które stosuję wynikają z relacji. Działam dla wolności i samodzielności.

czytaj więcej

Napisz do mnie