Warsztaty dla pedagogów Wałbrzych

Warsztaty dla pedagogów wałbrzych to spotkania, warsztaty i superwizje. Przeznaczone są dla profesjonalistów pracujących z ludźmi – nauczycieli, psychologów, pedagogów, logopedów, rodziców zastępczych.

Celem tych działań jest wspieranie profesjonalistów w dostarczaniu najwyższej jakości usług i jednocześnie pogłębianie refleksji nad swoim warsztatem, poszerzanie go o nowe metody oraz odpowiadanie na wypalenie zawodowe.

Szkoła dla Rodziców i Wychowawców

To seria dziesięciu czterogodzinnych warsztatów rozwijających umiejętności wychowawcze rodziców, nauczycieli, psychologów, pedagogów, kuratorów i innych profesjonalistów, którzy na codzień pracują z młodymi ludźmi. Uczestnicy zajęć mówią, że pomogły im one nawiązać głębszą relację z dziećmi, zrozumieć ich zachowania oraz poczuć się pewnie w roli wychowawcy

Grupa:  8 – 12 osób

cena: 450 zł 

Zajęcia przeznaczone dla rodziców i profesjonalistów pracujących z młodymi ludźmi

Superwizja

Praca z ludźmi wymaga stałej refleksji nad tym co i jak się robi. Warto tę refleksję prowadzić z kimś, tak by nie ulec własnym przekonaniom, nie wpaść w niepewność i zwątpienie. Warto spojrzeć na swój warsztat tak, by odzyskać siłę do działania, zapał do stałego rewidowania swoich metod i narzędzi. Nie zabieraj pracy do domu. Przyjdź, porozmawiajmy o tobie i o tym, co cię spotyka zawodowo.

spotkania indywidualne

cena: 90 zł za godzinę

Doradztwo zawodowe

Przygotujmy się wspólnie do kolejnej rozmowy o pracę. Rozważmy jaka ta praca powinna być, co zrobić by mieć przekonanie, że robisz to co jest dla ciebie ważne i daje poczucie sensu. W procesie doradztwa zawodowego przyjrzysz się swoim umiejętnościom i swojej historii tak by z pewnością siebie i swoich umiejętności stawiać kolejne kroki w karierze zawodowej. Zaplanujesz swój rozwój i odpoczynek

spotkania indywidualne

cena: 90 zł za godzinę

Maciej Jonek

Towarzyszę ludziom w odnajdywaniu perspektywy w wiedzy, mądrości, sztuce, humorze oraz w dumnym powracaniu do rzeczywistości z nową perspektywą. Metody, które stosuję wynikają z relacji. Działam dla wolności i samodzielności.

czytaj więcej

Napisz do mnie